EDEL APOLLO | NEHTOVÉ STUDIO KRISTÝNA

03 Kvě EDEL APOLLO | NEHTOVÉ STUDIO KRISTÝNA

 

Vybavovali jsme nehtové studio Kristýna v Kroměříži a výsledkem se chceme pochlubit.
Chceme Vám ukázat, že architekt, který dělá svou práci s citem, kterého baví tvořit a vždy respektuje přání i cítění klientu, je tou nejlepší cestou pro vytvoření krásného celku – domova, kde se budete vždy rádi vracet.

Možná jste právě dostavěli dům, koupili nový byt nebo už se vám nelíbí stávající zařízení interiéru a potřebujete změnu. Chodíte po bytových studiích a přemýšlíte, jak a s čím začít, zamýšlíte se nad stylem nábytku, vhodnými doplňky a celkovým vzhledem Vašeho budoucího interiéru.
Zorientovat se v nabídce na trhu není vůbec jednoduché, stojí to spoustu času a námahy. A ruku na srdce: pokud sledování bytového designu není vaše hobby, těžko se vyznáte v široké nabídce, snadno uděláte chybu.
Vybavit interiér profesionálem mnozí považují za zbytečnost, protože mají pocit, že to zvládnou sami. Výsledkem je pak často barevná přeplácanost, ergonomické chyby, koupě nevhodných výrobků za mnoho peněz.
Celek ale vždy vnímáme podle doladěných detailů a není dobré to podceňovat. Bytový architekt je tedy na místě.

Petr Shromáždil je bytovým architektem projektu Umíme udělat domov (www.umimeudelatdomov.cz). Interiérovým designem se zabývá od roku 1994. Ke svým klientům přistupuje s heslem: „Tvoříme s vámi, respektujeme vaše potřeby a přinášíme řešení“
Náš interiér spolupracuje v rámci vybavování s několika architekty, našim cílem je spokojený klient.

Teší se na Vás tým EDEL – INTERIER s.r.o.